Zaznacz stronę

WZORY ROZWOJU EMBRIONU

 

Warsztaty prowadzone przez DONALDA VAN HOWTENA

 

„Zanim przybędziemy na świat nasza forma jest kształtowana przez embrion, stąd mamy skłonność do zwijania się oraz kurczenia do przodu. Wtedy linia naszych pleców się wydłuża.”

Większość naszych funkcji życiowych ustawia nas przodem do zadania, co w połączeniu ze wzorem embrionalnym tworzy nawykowe schematy kurczenia i zginania się do przodu, wymuszając dodatkowe wydłużenie się od strony pleców. W trakcie zajęć będziemy badać obie strony tego wzoru.

Będziemy wykorzystywać wszystkie techniki manualne z metody Life Impressions oraz lekcje ruchu, żeby zrównoważyć przednią i tylną linię naszego ciała. W tym roku rozpoczniemy też „strukturalną pracę na tkankach”. Wzory zawarte w tkankach często wymagają zróżnicowania poprzez ruch oraz uciskanie, żeby „rozpuścić” nawykowe spojenia. Ta metoda okazuje się być bardzo skuteczna w przywracaniu możliwości funkcjonalnych organizmu.

Z wiekiem często mamy skłonność do powracania do zgiętej do przodu pozycji embrionalnej. Zajęcia Life Impressions pomogą uwolnić się od tego wzoru oraz innych ograniczeń w ciele.

Rozwój embrionu oraz powszechne wzory strukturalne …

  • Warstwa embrionalna otacza nas przez całe życie. Zabieg przeprowadzony z uważnością i poszanowaniem Embrionu ma dalekosiężne skutki …
  • Eksploracyjne lekcje ruchu z uwzględnieniem rozwijającego się Embrionu.
  • Nakładanie rąk w bliskości odsłaniających się wzorów embrionalnych.

 

Szczegółowe informacje:
Agata Olszewska-Sarapata
coaching.agata.olszewska@gmail.com
668 820 300

lifeimpressions.info.pl

Zapraszamy też na stronę:
http://lifeimpressionsinst.com/wpblog