Zaznacz stronę

27 maja podczas X Jubileuszowej Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu będę miała okazję opowiedzieć o tym, w jaki sposób można włączyć ciało w proces coachingu, przedstawię swoją autorską metodę TLA™ oraz przeprowadzę warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli doświadczyć coachingu na poziomie ciała, umysłu, duszy.

Jako partner wydarzenia serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą poszerzać wiedzę z zakresu coachingu oraz chcą doświadczyć różnych podejść i narzędzi wspierających rozwój.

Celem tej edycji konferencji jest uzyskanie odpowiedzi na pytania o przyszłość coachingu oraz wyzwania, przed jakimi stoi coaching w Polsce i na świecie.

Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, organizator X Jubileuszowej Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu, dokłada wszelkich starań, aby Konferencja miała najwyższy poziom merytoryczny, łączyła polskich oraz zagranicznych naukowców i praktyków, pokazywała aktualny dorobek coachingu zarówno w Polsce, jak i w środowisku międzynarodowym. Celem wydarzenia jest również wymiana wiedzy, ukazanie ciekawych i wartościowych praktyk oraz integracja środowiska coachów w Polsce.

Konferencję  współtworzyć będą wybitni eksperci – w roli keynote speaker’ów wystąpią między innymi:
dr Lise Lewis
dr John Scherer
prof. dr. hab. Bogusława Dorota Gołębniak
dr Lidia Czarkowska

Pełen program znajduje się na stronie konferencji:

https://www.kozminski.edu.pl/pl/jednostki/centrumcoachingu/x-miedzynarodowa-naukowa-konferencja-coachingu/program/

Dla osób, które przy zapisie powołają się na Warsztat Rozwoju oferujemy promocyjną cenę 800 zł (jest to aż 600 zł zniżki od ceny podstawowej). Informacje o przysługujących zniżkach znajdują się na stronie konferencji w Formularzu Zgłoszeniowym dla Uczestnika:

https://form.jotform.com/90304360114947