Zaznacz stronę
***
Zapraszam Cię na warsztat wprowadzający do metody Body Connection Coaching™, szczególnie jeśli:
🌿 ciekawi Cię włączanie ciała w procesy terapeutyczne czy rozwojowe
🌿 czujesz, że praca z ciałem może wzbogacić Twoją praktykę i szukasz inspiracji w tym obszarze
🌿 pracując z ludźmi na poziomie ciała chcesz rozwijać umiejetność wspierania swoich klientów w radzeniu sobie z uwolnionymi emocjami i prowadzenia głębokich, integrujących rozmów.
***
Czym jest Body Connection Coaching™?
To metoda łącząca rozmowę coachingową z głęboką pracą z ciałem. Z jednej strony w procesie tym klient przechodzi przez kolejne etapy sesji coachingowej: pogłębiamy temat, z którym przychodzi, co pomaga w klaryfikacji intencji na nasze spotkanie. Klient ma możliwość poszerzyć rozumienie sytuacji, w której jest i siebie w relacji do wyzwania, z którym się mierzy. Kolejnym etapem jest pogłębienie kontaktu z intuicją i zaczerpnięcie informacji z wnętrza klienta. Następnie szukamy rozwiązań, które będą mu jeszcze lepiej służyć. W rezultacie tego doświadczenia klient może wdrożyć zmiany w wybranym obszarze swojego funkcjonowania. I to jest jeden z poziomów Body Connection Coaching.
Drugi to głęboka podróż, w której to ciało jest naszym przewodnikiem. Poprzez uważny, słuchający dotyk budzimy system nerwowy, głęboką mądrość ciała. Bo ciało zna wiele odpowiedzi, które nie są dostępne na poziomie rozumu. Klient ma okazję zauważyć i lepiej zrozumieć sygnały płynące ze swojego wnętrza, wyraźniej poczuć siebie, swoje potrzeby i swoją moc, dotknąć tego, co jest naprawdę ważne.
Kluczowym elementem tej metody jest uważny dotyk, który budzi świadomość, tworzy przestrzeń do zmiany również na poziomie ciała, uruchamia proces samouzdrawiania. A podążanie za ciałem i intuicją staje się drogą do duszy i budowania głębokiego połączenia ze sobą.

Czego doświadczysz?

– własnego procesu opartego na Body Connection Coaching
– towarzyszenia drugiej osobie, zarówno poprzez zadawanie pytań coachingowych jak i pracę z ciałem, w jej procesie rozwojowym.

Czego się dowiesz?

– czym jest Dotyk Przebudzenia (Touch of Awakening) zaczerpnięty z Life Impressions Bodywork i jak go stosować
– jaka jest podstawowa struktura sesji Body Connection Coaching
– jakie pytania zadawać, by poprzez ciało wydobywać zasoby klienta
– jak i kiedy stosować tą metodę.
***
Warsztat może być inspiracją dla:
– coachów, psychologów i terapeutów w obszarze włączania pracy z ciałem w procesy rozwojowe
– osób pracujących z ciałem w prowadzeniu pogłębiających świadomość i integrujących doświadczenia z ciała rozmów z klientami.
Czas trwania: 2 dni, 09-10.12.2021
Miejsce: Kraków, ul. Biała Droga 4.
Cena za uczestnictwo w warsztatach:
– 1250 zł brutto/os przy zgłoszeniu do 15 listopada 2021
– 1400 zł brutto/os przy zgłoszeniu po 15 listopada 2021
Jest możliwość płatności w dwóch ratach.
W cenę nie jest wliczony obiad. W trakcie przerwy obiadowej planowane jest wyjście do restauracji.
Jeżeli posiadasz stół do masażu, zabierz go proszę ze sobą. Praktyka podczas warsztatów odbędzie się z wykorzystaniem stołów, natomiast sesje Body Connection Coaching możesz przeprowadzić również siedząc na krzesłach.
Prowadząca:
Agata Olszewska-Sarapata – coach MCC ICF, psycholog, terapeuta i nauczyciel metody Life Impressions Bodywork (certyfikat Lifeimpressions Institute, USA). W swojej praktyce coachingowej i terapeutycznej wspiera swoich klientów w uruchamianiu wewnętrznych procesów uzdrawiania, odkrywaniu siebie i projektowaniu życia w zgodzie ze sobą. Autorka metody Body Connection Coaching™ – coachingu na poziomie ciała i umysłu. Więcej informacji na stronie: agataolszewska.pl
Informacje: Agata Olszewska-Sarapata, coaching.agata.olszewska@gmail.com
Link do formularza zgłoszeniowego:
https://forms.gle/HMReuaZXtn3Ug2Xc6
Zgłoszenia do 26.11.2021.
Jeśli ciekawi Cię metoda Body Connection Coaching, zapraszam na mój funpage oraz do grupy Droga do siebie poprzez ciało. Link poniżej:
https://www.facebook.com/groups/804891033607971