Zaznacz stronę
Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego doświadczysz metody Life Impressions Bodywork zarówno na sobie jak i w pracy z drugą osobą. Dowiesz się, jak w prosty sposób, poprzez uważny ruch, uważny dotyk (Dotyk Przebudzenia) i podążanie za wskazówkami z ciała, możesz pomóc sobie i innym w uzdrawianiu napięć, bólu, zapisanych w ciele traum.
Jeżeli jesteś osobą, która pracuje z ciałem, warsztaty te mogą być inspirującym kierunkiem i poszerzeniem Twojej ścieżki.
Jeżeli zaczynasz podróż w tym obszarze, warsztaty będą dobrym wprowadzeniem w temat. Dotkniesz tu głębokiej pracy z ciałem poprzez bardzo przystępną, intuicyjną metodę.
Na warsztaty zapraszam też osoby, które interesują się włączaniem pracy z ciałem w procesy wsparcia psychologicznego czy coachingowego. Tego typu praca z ciałem może być krokiem w rozwoju wielopoziomowej, holistycznej pracy z ludźmi.
Metoda została opracowana przez Donalda Van Howtena, założyciela Life Impressions Institute.
***
Program:
Wprowadzenie do metody pracy wg idei Life Impressions Bodywork.
Jakość dotyku Touch of Awakening (Dotyk Przebudzenia) i ruchu stosowanego w metodzie. Głębokie słuchanie ciała i podążanie za nim – zarówno w doświadczaniu swojego ciała, jak i odbiorze i interpretacji sygnałów z ciała osoby objętej terapią. Przywracanie rozluźnienia, wyciszenia w ciele oraz głębokie odprężanie systemu nerwowego. Praca psychosomatyczna z “Odciskami Życia” w ciele. Uruchamianie procesów samouzdrawiania.
Dzień I 9:00 – 16:30
Praktyczne zastosowanie metody w pracy z obszarem MIEDNICY.
Dzień II 9:00 – 16:30
Praktyczne zastosowanie metody w pracy z NOGAMI.
Każdy dzień warsztatów rozpoczniemy lekcją świadomego ruchu. Ponadto będziemy praktykować pracę terapeutyczną w duchu metody Life Impressions Bodywork poprzez prezentacje demo wraz z omawianiem zabiegu oraz praktyczną obustronną pracę w parach przy stołach do masażu. Istotną częścią warsztatów będzie praca w kręgu pozwalająca na zadawanie pytań, wymianę obserwacji, dzielenie się odczuciami związanymi z wykonanym i/lub doświadczanym na własnym ciele zabiegiem.
Czas trwania: 2 dni, 07-08.12.2021
Miejsce: Kraków, ul. Biała Droga 4.
Cena za uczestnictwo w warsztatach:
– 690 zł brutto/os
W cenę nie jest wliczone wyżywienie (obiad). W trakcie przerwy obiadowej planowane jest wyjście do restauracji.
Jeżeli posiadasz stół do masażu, zabierz go proszę ze sobą.
Prowadząca:
Agata Olszewska-Sarapata – coach MCC ICF, psycholog, terapeuta i nauczyciel metody Life Impressions Bodywork (certyfikat Lifeimpressions Institute, USA). W swojej praktyce coachingowej i terapeutycznej wspiera swoich klientów w uruchamianiu wewnętrznych procesów uzdrawiania, odkrywaniu siebie i projektowaniu życia w zgodzie ze sobą. Autorka metody Body Connection Coaching™ – coachingu na poziomie ciała i umysłu. Od ponad 10 lat organizuje w Polsce warsztaty Life Impressions Bodywork prowadzone przez Donalda Van Howtena.
Informacje: Agata Olszewska-Sarapata, coaching.agata.olszewska@gmail.com
Link do formularza zgłoszeniowego:
https://forms.gle/JiseN6zo5uuX8mMW6
Zgłoszenia do 26.11.2021.
Jeśli ciekawi Cię metoda Life Impressions Bodywork, zapraszam na funpage Life Impressions Bodywork Polska oraz na grupę Droga do siebie poprzez ciało (tu są dostępne przykładowe nagrania praktyk świadomego ruchu). Link poniżej:
https://www.facebook.com/groups/804891033607971