Zaznacz stronę

 

 

Proces ten obejmuje:

  • terapeutyczną pracę z ciałem, uwalnianie zapisanych w nim “odcisków życia”, uruchamianie uzdrawiających reakcji w systemie nerwowym, pogłębianie świadomości ciała i umiejętności czytania sygnałów płynących z ciała, korzystania z jego mądrości.
  • transformujacy proces coachingowy, który wesprze Cię w doświadczeniu nowych jakości, w zmianie perspektywy, pogłębieniu świadomości siebie i sytuacji, wyjściu poza dotychczasowe schematy.

W tym podejściu sesja odbywa się na stole do masażu. Poprzez uważny dotyk – Touch of Awakening® wywodzący się z metody Life Impressions Bodywork, podążanie za tym, jak ciało prowadzi i pogłębiające pytania będziesz miał/a  okazję do pełniejszego zrozumienia siebie, swojego ciała, potrzeb, emocji, przekonań, uwolnienia się od ograniczających schematów, dotarcia do swojego autentycznego Ja i zainicjowania zmiany na każdym z poziomów: ciała, emocji, myślenia, zachowania.

BODY CONNECTION COACHING™  –  zapraszam Cię na sesję, podczas której łączę coaching z pracą z ciałem.

Czym jest BODY CONNECTION COACHING?

W procesie tym jest kilka poziomów. Z jednej strony w podróży tej przejdziesz przez kolejne etapy rozmowy coachingowej: pogłębimy temat, z którym przychodzisz, co wesprze Cię w klaryfikacji celu czy intencji na nasze spotkanie. Poszerzysz rozumienie sytuacji, w której jesteś i siebie w relacji do wyzwania, z którym się mierzysz. Poszukasz rozwiązań, które będą Ci jeszcze lepiej służyć. Być może w rezultacie zdecydujesz się wdrożyć zmiany w jakimś obszarze Twojego funkcjonowania. I to jest jeden z poziomów Body Connection Coaching.
Z drugiej strony będzie to głęboka podróż, w której to Twoje ciało będzie naszym przewodnikiem. Bo ciało zna wiele odpowiedzi, które być może nie są dostępne na poziomie rozumu. Będziesz miał/ą okazję usłyszeć i lepiej zrozumieć sygnały płynące z Twojego wnętrza, wyraźniej poczuć siebie, swoja moc i potencjał, dotknąć tego, co jest naprawdę ważne.
Kluczowym elementem tej metody jest uważny dotyk, który budzi świadomość, tworzy przestrzeń do zmiany na poziomie ciała, uruchamia proces samouzdrawiania. A podążanie za ciałem i intuicją może wesprzeć Cię w usłyszeniu Twojej Duszy i budowaniu głębokiego połączenia ze sobą.